22 maja, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Jaki pokrowiec do telefonu Samsung Galaxy A3?

2 min read
etui na Galaxy A3

Zakup dopasowanego etui na telefon to jeden z najprostszych sposobów na zabezpieczenie urządzenia przed ryzykiem jego przypadkowego zabrudzenia lub porysowania. Wybierając pancerne etui na Galaxy A3, możesz zmniejszyć również ryzyko uszkodzenia jednego z jego wewnętrznych podzespołów w momencie, gdy telefon wyślizgnie się z dłoni i uderzy o twarde podłoże. W sprzedaży znajdziesz wiele wersji pokrowców i tylko od Ciebie zależy, który z nich wybierzesz.

Trzy popularne wersje etui na telefon

Na rynku akcesoriów GSM znajdziemy tysiące różnokolorowych wersji pokrowców wykonanych z takich materiałów jak sylikon, elastyczne tworzywo TPU, poliwęglan, karbon, aluminium czy twardy plastik. Największą popularnością odbiorców cieszą się trzy podstawowe typu pokrowców. Są to pełne pokrowce książeczkowe, które zabezpieczają całą powierzchnię telefonu – wśród nich znajdziemy m.in. skórzane etui na Galaxy A3, a także tańsze pokrowce wykonane ze skór syntetycznych. Są to również pokrowce typu nakładka oraz najmniej rzucające się w oczy pokrowce typu bumper, czyli specjalne osłonki na boczne krawędzie telefonu, które zmniejszą ryzyko uszkodzenia sprzętu przy uderzeniach o twarde powierzchnie.

Kiedy sięgnąć po jeden z trzech wymienionych rodzajów etui?

Jeżeli poszukujesz sprzętu, który osłoni całą powierzchnię telefonu, nie tylko jego tył, ale i dotykowy wyświetlacz, najlepszym wyborem będzie pokrowiec typu książeczkowego. Na liście dostępnych wersji etui do Galaxy A3 znajdziesz zarówno klasyczne pokrowce książeczkowe z zamknięciem magnetycznym, jak i ich pionowe wersje, czyli etui typu flip, skórzane kabury i im podobne. Gdy nie chcesz osłaniać ekranu telefonu, ale wciąż zależy Ci na zapewnieniu maksymalnej ochrony cennemu urządzeniu, sięgnij po pokrowiec pancerny. Gdy chcesz zmodyfikować wygląd urządzenia, wybierz etui typu nakładka z dekoracyjnym nadrukiem, a jeśli nie chcesz ingerować w jego wygląd, sięgnij po etui typu bumper lub wybierz transparentne etui sylikonowe. W sprzedaży znajdziesz wszystkie wymienione typy etui na Galaxy A3 i tylko od Twoich preferencji zależy to, po które z nich sięgniesz.

Pamiętaj, by kupując nową wersję etui do Galaxy A3, zainwestować również w szkło hartowane lub folię ochronną na ekran. To bardzo ważne, zwłaszcza wtedy, gdy sięgasz po pokrowiec typu nakładka (brak ochrony ekranu). Dzięki takiemu dodatkowemu zabezpieczeniu zadbasz nie tylko o obudowę urządzenia, ale i o jego dotykowy wyświetlacz. Zakup tego typu akcesoriów to niewielki koszt w stosunku do wartości telefonu i najlepszy sposób, by chronić telefon przed nieestetycznymi rysami i poważniejszymi usterkami.

Dodaj komentarz