29 maja, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Najnowsze filmy – gdzie można je obejrzeć poza kinem?

2 min read
śmierć na nilu

Najnowsze produkcje filmowe mogą nierozerwalnie kojarzyć nam się z kinem – w końcu to zwykle dochód ze sprzedaży biletów jest traktowany jako jedna z najważniejszych miar sukcesu. Wyjątkiem są tu filmy, które nigdy nie miały premiery kinowej, a pojawiły się od razu w serwisach streamingowych – są one jednak raczej wyjątkiem od reguły.

Nie każdy lubi przebywać w kinie, zwłaszcza w obecnych czasach. Czy to z uwagi na ewentualne zagrożenie, hałas, czy brak możliwości spauzowania filmu i zrobienia sobie przerwy w razie potrzeby. Pojawia się więc kluczowe pytanie: gdzie można obejrzeć najnowsze filmy poza kinem? Wbrew pozorom nie jest to niemożliwe, a wręcz przeciwnie – zwykle da się to zrobić bez większego problemu!

Gdzie można obejrzeć nowe filmy? Oczywiście w sieci!

Można czasami usłyszeć, że w Internecie jest wszystko, a do tego nic w nim nie ginie. To poniekąd prawda – między innymi w kwestii filmów oraz seriali. Nowe produkcje bardzo szybko dostępne są w sieci, często do tego w bardzo dobrej jakości.

Dobrym przykładem może być film Śmierć na Nilu, sequel ciepło przyjętego Morderstwa w Orient Expressie, którego międzynarodowa premiera miała miejsce 9 lutego 2022 roku. Pierwotnie miała odbyć się wcześniej – w grudniu 2019 roku, a więc opóźnienie było znaczne. Bez wątpienia fani występujących w tej produkcji aktorów (bądź dzieł Agathy Christie – to na książce tej autorki oparty jest film) mocno się już niecierpliwą, aby ją obejrzeć.

Co oczywiste, trzeba będzie trochę poczekać, aż film trafi na płyty DVD lub zostanie pokazany w polskiej telewizji. Za to w sieci można go znaleźć pod adresem https://ultra-cda.pl/filmy/smierc-na-nilu. Jak widać, Internet działa błyskawicznie. Jeśli więc ktoś bardzo czekał na ten świetnie się zapowiadający film, ale nie chce lub nie może pójść na niego do kina, ma alternatywę, z której może skorzystać już w tym momencie.

Czy w Internecie można znaleźć również starsze filmy?

Produkcje z ostatnich dni czy miesięcy wywołują najwięcej emocji, natomiast często może zdarzyć się, że będziemy chcieli powrócić do jakiegoś starszego dzieła. Internet na szczęście również daje taką możliwość i obejrzenie online starszej produkcji nie powinno być problemem.

Trudność w znalezieniu jakiegoś filmu może nastąpić jedynie w przypadku, gdy jest on bardzo niszowy lub naprawdę bardzo stary, natomiast nie zawsze tak jest. Warto więc się nie poddawać, jeśli nie będziemy od razu w stanie odszukać poszukiwanej produkcji. Być może trzeba po prostu poszukać w innym miejscu (na innym portalu).

Dodaj komentarz