29 maja, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Zamień swojego iPhone w kamerkę drogową z Road Watcher

1 min read
Zamień swojego iPhone w kamerkę drogową z Road Watcher

Kamerki DVR to źródło wielu filmików ze zdarzeniami na drogach, które stały się popularne ostatnimi czasy. Jeżeli również zastanawiasz się nad zakupem takiego sprzętu, możesz zamienić swojego iPhone w kamerkę drogową. Z pomocą przychodzi aplikacja Road Watcher. Wystarczy tylko zakup odpowiedniego uchwytu. Aplikacja kosztuje $1,99 w App Store.

Pewnie teraz myślisz co z pamięcią w smartfonie. Aplikacja automatycznie ogranicza przestrzeń przeznaczoną na nagrania. Możemy też ustawić podstawowe parametry jak jakość nagrania, ilość klatek na sekundę, włączenie lub wyłączenie dźwięku. Możemy też nagrywać w oryginalnych kolorach lub w czerni i bieli. Przy włączonej aplikacji możemy też rejestrować przebytą trasę na mapie oraz otrzymywać powiadomienia o ograniczeniach.

Każde nagranie opatrzone jest datą i godziną. Nagrania są zapętlone i stare są zastępowane nowymi, tak działa każda kamerka DVR. Road Watcher oferuje też robienie zdjęć nawet podczas nagrania. Dostępna jest w 7 językach, niestety nie ma języka polskiego. Działa na iOS 7.1 wzwyż.

Pobierz:

Dodaj komentarz