29 maja, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Z PoochSelfie zrobisz idealne selfie ze swoim psem

1 min read
Z PoochSelfie zrobisz idealne selfie ze swoim psem

Jako fan technologi, podobnie jak wielu z was czasem uda mi się znaleźć gadżet, który jest w stanie ulepszyć i ułatwić życie w danej dziedzinie. Często bywa też tak, że gadżety są całkowicie bezsensowne lub bezużyteczne na dłuższą metę. Jeden z nich stworzyła kalifornijska firma Clever Dog Products. Jak już możecie się domyślić jest on przeznaczony dla miłośników i właścicieli psów.

Jest to “pierwszy w swoim rodzaju” gadżet, który pomoże wykonać idealne selfie ze swoim pupilem. Nie jest czymś innowacyjnym pod względem technicznym, ale sama koncepcja zasługuje na uwagę. PoochSelfie jest dość dużym plastikowym uchwytem na piłkę, który możemy umieścić na górze telefonu. Tenisowa piłka umieszczona w nim ma przyciągnąć uwagę psa, a to ma przyczynić się do wykonania idealnego zdjęcia.

PoochSelfie w zestawie ma własną kolorową piłkę, ale można ją zmienić na każdą inną o wielkości tenisowej. Reklamowane jest jako kompatybilne z iPhone’ami oraz smartfonami z serii Galaxy, ale powinno pasować na większość urządzeń innych producentów.

PoochSelfie kosztuje obecnie $12.99 i można zamówić go również do Polski. Na stronie producenta są dostępne również inne warianty oraz zestawy.

Źródło: PoochSelfie

Dodaj komentarz