22 maja, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Zamawiaj jedzenie z Pyszne.pl

1 min read
Zamawiaj jedzenie z Pyszne.pl

Pyszne.pl to portal dzięki, któremu możemy zamówić jedzenie z wielu restauracji w naszej okolicy nie wychodząc z domu. Posiłki zamówimy za pomocą strony internetowej lub specjalnie przygotowanej aplikacji mobilnej, którą znajdziemy w Google Play. Niestety jest ona dostępna wyłącznie na Androida, użytkownicy iPhone’ów czy smartfonów z Windowsem muszą się obejść smakiem.

Za pomocą aplikacji możemy dokonać zamówienia już w drodze do domu. Znajdziemy tu ogromną ilość restauracji, również tych najpopularniejszych jak Da Grasso, Gruby Benek czy Amrit Kebab. Wybierać możemy spośród wielu kuchni świata jak polska, chińska, włoska lub amerykańska. Przed dokonaniem zakupu musimy podać dokładny adres dostawy lub skorzystać z lokalizacji GPS, aby określić aktualne położenie.

Zapłaty za zamówienie dokonamy w bezpieczny sposób, a do wyboru jest kilka metod, które przypasują każdemu(PayU, karta kredytowa, PayPal, Sofort lub gotówka przy odbiorze). Za każde złożone zamówienie otrzymamy także punkty lojalnościowe, aby móc skorzystać w późniejszym terminie z oferowanych zniżek.

System oceniania pozwala na weryfikacje nieznanych nam lokali. Użytkownicy społeczności Pyszne.pl wystawiają oceny pod względem jakości posiłków oraz oceniają czas realizacji.

Przy płatnościach bezgotówkowych mamy częstą okazję skorzystać z kuponów rabatowych.

Pobierz:

Dodaj komentarz