29 maja, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Xiaomi Amazfit Bip dostępny w Polsce

1 min read
Xiaomi Amazfit Bip dostępny w Polsce

Xiaomi rozszerza swoją ofertę w Polsce za sprawą kolejnego produktu, którym jest smartwatch Amazfit Bip. Oferuje on bardzo dużo funkcji i jest dostępny w bardzo przystępnej cenie, patrząc na inteligentne zegarki konkurencji.

Xiaomi Amazfit Bip posiada 1,28-calowy wyświetlacz, którzy jest chroniony przez zaokrąglone szkło 2.5D Gorilla Glass. Ochronę przed kurzem oraz wodą gwarantuje mu certyfikat IP68. Sama koperta waży zaledwie 18 gramów, a razem z gumowymi paskami 32 gramy. Dostępny jest w czterech kolorach – białym, czerwony, zielonym oraz pomarańczowym, a paski można wymieniać.

Zegarek ma baterię o pojemności 200 mAh, która ma starczyć aż na 45 dni normalnego użytkowania. Posiada on podstawowe funkcje jak monitor ćwiczeń monitor snu, czy pulsometr. Jednak przy używaniu modułu GPS i Glonass, Amazfit Bip będzie działać przez 5 dni, ale będzie działać niezależnie. W trybie czuwania ma działać nawet do 4 miesięcy na jednym ładowaniu. Xiaomi Amazfit Bip łączy się też ze smartfonami pracującymi na Androidzie (od 4.4 KitKat) i iOS (od 8) poprzez Bluetooth.

Inteligentny zegarek od Xiaomi kupimy za pośrednictwem oficjalnego sklepu mi-home.pl. Obecna cena urządzenia to 299 złotych.

Dodaj komentarz