29 maja, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Wzmocniony Samsung Galaxy Tab Active 2 zaprezentowany

1 min read
Wzmocniony Samsung Galaxy Tab Active 2 zaprezentowany

Samsung Galaxy Tab Active 2 został oficjalnie zaprezentowany przez koreańskiego producenta. Jak to bywa z produktami z dopiskiem “Active”, ma on wytrzymać nadmierne ciśnienie, niskie i wysokie temperatury, wstrząsy czy też wilgoć. Galaxy Tab Active 2 posiada specyfikację certyfikatu militarnego oraz IP68. Jego wyświetlacz działa z mokrymi palcami.

Tablet posiada 8-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 800 x 1280 (WXGA). Wewnątrz pracujechipset Exynos 7870 z procesorem 8-rdzeniowym i układem graficznym Mali-T830. Pamięć RAM wynosi 3 GB, a pojemność 16 GB. Z tyłu znajdziemy aparat 8 MP, a z przodu 5 MP. Galaxy Tab Active 2 posiada baterię 4,450 mAh, którą można wymieniać.

Na pokładzie pracuje Android Nougat oraz funkcja zabezpieczającą Knox 2.8. Urządzenie może być odblokowane za pomocą skanera linii papilarnych lub systemu rozpoznawania twarzy. W zestawie znajduje się też S Pen, który również posiada certyfikat IP68. Na razie nie znamy ceny, ale trafi on do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu na wybranych rynkach.

Dodaj komentarz