21 kwietnia, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Wymiana ekranu Super Retina w iPhone X nie będzie najtańsza

1 min read
Wymiana ekranu Super Retina w iPhone X nie będzie najtańsza

“Pająk” na ekranie smartfonu to zmora każdego posiadacza. Po upadku urządzenia od razu patrzymy, czy wyświetlacz nie został uszkodzony, ponieważ telefon od razu traci swoje walory estetyczne, a czasem też przestaje funkcjonować w należyty sposób.

Wielu może interesować ile będzie kosztować naprawa okazałego, 5.8-calowego ekranu Super Retina w iPhone X. Urządzenie można już zamawiać i sam jego zakup jest dość kosztowną inwestycją, ponieważ w Polsce wersja 64 GB wyceniona jest na 4 979 złotych. W USA jego cena wynosi 999 dolarów. Od razu możemy domyślać się, że wymiana ekranu, z którym Apple miało problemy produkcyjne (a raczej Samsung) nie będzie należała do najtańszych.

Według Apple wymiana samego ekranu w iPhone X to 279 dolarów, a naprawa “innych szkód” to aż 549 dolarów. Oczywiście są to kwoty dla uszkodzeń, które pojawiły się z naszej winy i nie są objęte gwarancją. W porównaniu do innych modeli ceny są naprawdę wysokie. Podobnie będzie zapewne w przypadku Europy, gdzie ceny mogą być jeszcze wyższe.

Źródło: Apple, PhoneArena

Dodaj komentarz