29 maja, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Wyświetlacz Nubii Z11 Max będzie zajmował aż 83 % powierzchni urządzenia

1 min read
Wyświetlacz Nubii Z11 Max będzie zajmował aż 83 % powierzchni urządzenia

Nubia, czyli marka zależna od ZTE wcześniej ogłosiła smartfon Z11 mini, czyli pierwszego członka rodziny Z11. Wiemy też, że w drodze są dwa kolejne telefony – Z11 oraz Z11 Max. Oba te modele powinny zostać wkrótce zaprezentowane oficjalnie. W międzyczasie, Ni Fei, dyrektor generalny Nubii i współzałożyciel, zdecydował się podzielić się pierwszymi informacjami na temat Z11 Max. Zamieścił ona na chińskim portalu Weibo zdjęcie przedstawiające właśnie to urządzenie:

Jest też bardzo dobra wiadomość dla ludzi, którzy lubią duże wyświetlacze telefonów komórkowych. Wyświetlacz będzie stanowił aż 83,27% całego rozmiaru Z11 Max, co jest najlepszym wynikiem jaki do tej pory mogliśmy zaobserwować. Wszystko to zostało osiągnięte za pomocą minimalnych obramowań, zarówno na bokach panelu przedniego, ale również w górnej i dolnej części telefonu.

Zgodnie z obrazami zamieszonymi na TENAA, Nubia Z11 Max powinien mieć metalową konstrukcję oraz skaner linii papilarnych z tyłu. Oprócz tego dostaniemy 6-calowy ekran o rozdzielczości 1080p, 16 MP aparat tylny oraz 8 MP aparat do selfie , chipset Snapdragon 652 od Qualcomm, 4 GB pamięci RAM, 64 GB rozszerzalnej pamięci, a także baterię o pojemności 4000 mAh. Jest wielce prawdopodobne, że smartfon działać będzie na systemie Android 5.1 Lollipop.

Źródło: Weibo

Dodaj komentarz