29 maja, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Truecaller – dowiedź się wszystkiego o przychodzących połączeniach

1 min read
Truecaller – dowiedź się wszystkiego o przychodzących połączeniach

Często zdarza się, że telemarketerzy i ankieterzy męczą nas telefonami kilkakrotnie dziennie. Najlepszym sposobem jest zablokowanie lub identyfikacja niechcianych połączeń. pomóc nam s tym może aplikacja Truecaller, która posiada ogromną baze takich numerów. Aplikację znajdziemy w Google Play, App Store oraz Windows Store. Można ją też pobrać na starsze systemy jak Symbian.

Najważniejszą funkcją aplikacji jest możliwość identyfikowania każdego numery spoza naszych kontaktów, który do nas dzwoni. Nosi ona nazwę Truecaller ID i do jej poprawnego działanie niezbędne jest połączenie internetowe. Gdy ktoś do nas dzwoni od razu mamy wyświetlone wszystkie dane, które zostały umieszczone w bazie. Sami możemy także wyszukiwać wszystkie numery, które nas interesują.

Kolejną przydatną opcją będzie możliwość zablokowania inwazyjny i spamujących numerów, aby w ogóle nas nie męczyły. Blokować możemy również wiadomości SMS.

Przeczytaj także: Tapps.pl – oficjalna aplikacja serwisu

Truecaller jest zintegrowany z Yelp co pozwala na szybsze wyszukiwanie różnych firm. Poza opcja związanymi z połączeniami telefonicznymi, aplikacja może pomóc zsynchronizować zdjęcia naszych kontaktów z profilami społecznościowymi.

Pobierz:

Dodaj komentarz