29 maja, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Trzy nowe iPady Pro już wiosną 2017 roku. Dwa nowe rozmiary

1 min read
Trzy nowe iPady Pro już wiosną 2017 roku. Dwa nowe rozmiary

Na konferencji w ubiegłym miesiącu, Apple zaprezentowało nową linię iPhone’ów, nową generację Apple Watch oraz słuchawki AirPods. Wcześniej przypuszczano, że możemy zobaczyć też jakieś z urządzeń iPad, jednak tak się nie stało. Wygląda na to, że dopiero po nowym roku zobaczymy kolejne tablety od Apple. Co ciekawe, plotki twierdzą, że będą to trzy nowe modele iPada Pro wydane na początku 2017 roku, w tym dwa w nowych rozmiarach (10.1 i 7.9 cala).

Mówi ona, że 12.9-calowy iPad Pro zostanie zaktualizowany, a zobaczymy również iPada Pro (mini) oraz powiększenie 9.7-calowego iPada Pro, który zostanie powiększony do 10.1 cali. Wydaje się to dosyć logiczne i Apple zamierza zmniejszyć krawędzie na rzecz większego ekranu, przy zachowaniu tych samych wymiarów.

Oczekuje się, że cała linia iPad Pro będzie wyposażona w 4 głośniki, 3.5 mm gniazdo słuchawkowe, wyświetlacz z technologią True Tone. Apple podobno pracuje również nad Smart Keyboard jako dodtaek dla każdego rozmiaru tabletu.

Nie ma na razie mowy o konkretnej dacie prezentacji, ale można przypuszczać, że będzie to miało miejsce na przełomie marca i kwietnia 2017 roku.

Źródło: Macotakara, pocketnow

Dodaj komentarz