29 maja, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Samsung Galaxy S8 będzie można podłączyć do większego ekranu i wykorzystać jako PC

1 min read
Samsung Galaxy S8 będzie można podłączyć do większego ekranu i wykorzystać jako PC

Wiadomo, że Samsung chce uniknąć wszelkich przecieków dotyczących Galaxy S8, a już na pewno nie będzie sam “puszczał pary z ust” na temat nadchodzącego flagowca, który ma zostać zaprezentowany w kwietniu. Jednak będzie to jedna z najgorętszych premier tego roku, więc przecieki i plotki są nieuniknione.

Najnowsza plotka mówi o funkcji podobnej do Microsoft Continuum w Galaxy S8. Rzekomo ma to sugerować slajd z prezentacji kolejnego flagowego smartfonu Samsunga. Firma podobno pracuje nad czym co ma się nazywać “Desktop Experience”. Umożliwi to podłączenie Galaxy S8 do większego monitora, a także podłączeniu bezprzewodowej klawiatury i myszy lub innego urządzenia wskazującego. Pozwoli to na korzystanie z telefonu jak z komputera i wykonywanie wielu zadań w łatwiejszy sposób.

Będzie to wymagało dopasowania interfejsu użytkownika do pracy z większym ekranem. Na podanym slajdzie raczej nie widzimy Galaxy S8, a więc może to dotyczyć również innych urządzeń Samsunga. Istnieje także możliwość, że funkcji nie zobaczymy nigdy. Bez względu czy Desktop Experience pojawi się przy okazji prezentacji Galaxy S8, to oczekuje się od tego smartfonu wielu nowych i przydatnych funkcji.

Źródło: PhoneArena, All About Windows Phone

Dodaj komentarz