21 kwietnia, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Samsung Galaxy S7 z podobizną Putina

1 min read
Samsung Galaxy S7 z podobizną Putina

W dzisiejszych czasach mamy ogromny wybór smartfonów i każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie pod względem kolorystycznym, designem czy materiałami, z których wykonane jest urządzenie. Dziś mamy też możliwość wybrania wielu różnych wersji flagowych produktów jak iPhone 6S, HTC 10, LG G5 czy Galaxy S7, no właśnie…Galaxy S7.

Jakiś czas temu mogliśmy zobaczyć pozłacane wersje tego smartfonu. Teraz jednak pojawia się coś wyjątkowego. W Rosji pojawiła się zwariowana wersja Galaxy S7 z wygrawerowaną podobizną Putina. Telefon jest wykonany przez firmę Cavior (idealna nazwa), która specjalizuje się w tego rodzaju personalizacji urządzeń mobilnych. Co ciekawe, nie jest to ich pierwszy “putinofon”, a oznacza to tylko popyt na tego typu rzeczy.

Samsung Supremo Putin Rubino jest ozdobiony 190 rubinami za skromne 1,79 mln rubli, czyli około 107 tysięcy złotych. Po jego zakupie możesz być pewny, że jesteś jedną z trzech osób na świecie, które posiada ten telefon. Może sam Wladimir Putin ma swój egzemplarz.

Nie martw się są jednak tańsze wersje – ze złota za 2 600 dolarów oraz z białego złota za 2 400$. Samsung Supremo Putin jest też dostępny w specjalnej wersji Ornamento – ozdobiony za pomocą tradycyjnego malarstwa rosyjskiego Khokhloma za 2 2250 dolarów.

Dodaj komentarz