22 maja, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Rzekome formy iPhone 7 i iPhone 7 Plus [Zdjęcia]

1 min read
Rzekome formy iPhone 7 i iPhone 7 Plus [Zdjęcia]

Nowy zestaw rzekomych form i schematów dla nadchodzących – iPhone 7 i iPhone 7 Plus pozornie potwierdzają pewne cechy obu urządzeń, których mówi się od dawna. Zdjęcia zostały ujawnione na chińskiej stronie Baidu i możemy je oglądać dzięki innej stronie HDBlog. Wyraźnie pokazują one podwójną konfigurację aparatu w większym z nich, czyli iPhone 7 Plus. 4.7-calowy model iPhone 7 będzie miał standardowo jeden obiektyw, lecz otwór przeznaczony na jego umieszczenie jest wyraźnie większy.

Warto od razu też zauważyć, że na schemacie oraz formach nie ma miejsca na Smart Connector, o czym również dużo się mówiło. Jak w przypadku wszystkich tego rodzaju przecieków, najlepiej wziąć je z ogromnym przymrużeniem oka. Do tej pory pojawiało się już wiele sprzecznych plotek o iPhone 7, więc nie ekscytujmy się zbyt pochopnie. Nie jesteśmy po prostu w stanie zweryfikować co może być prawdą.

Nie jesteśmy też w stanie wywnioskować na podstawie tego przecieku, czy kolejna generacja iPhone’ów będzie miała gniazda słuchawkowe 3.5 mm.

Źródło: HDBlog

Dodaj komentarz