29 maja, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

FORTI Effective Day 14 realacja

2 min read

W samym sercu Katowic odbyła się 14 edycja technicznych warsztatów FORTI Effective Day. Podczas szkolenia uczestnicy nie tylko zyskali szereg praktycznych umiejętności, ale mieli okazję spróbować nowoczesnej śląskiej kuchni i zwiedzić lokalny browar.

Co wyróżnia na rynku organizowane przez nas szkolenia FortiGate? Nasi praktycy posługują się dewizą: minimum teorii, maksimum praktyki!

To właśnie praktyczna forma warsztatów od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród uczestników, którzy przyjeżdżają na FED z najdalszych zakątków Polski.

Pierwsze szkolenia z obsługi urządzeń FortiGate zostały przeprowadzone jeszcze w 2017 r., nasi doświadczeni szkoleniowcy prowadzą warsztaty w wersji podstawowej (STANDARD) i zaawansowanej (ADVANCED). Warsztaty mają kameralny charakter i odbywają się w niewielkich grupach. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzymuje certyfikat, który jest równoznaczny z nabyciem umiejętności obsługi urządzeń FortiGate. Warsztaty są dedykowane zarówno dla naszych obecnych, jak i nowych klientów.

Jeśli chcesz zdobyć solidną dawkę wiedzy, która umożliwi Ci efektywne zarządzanie jednostką FortiGate, to sprawdź najbliższy termin warsztatów lub umów się na szkolenie indywidualne.

Podczas szkolenia praktyczne umiejętności trenujesz na prawdziwym sprzęcie – jednostkach FortiGate

Nasi szkoleniowcy stawiają na rozwój praktycznych umiejętności, podczas warsztatów każdy z użytkowników otrzymuje własną jednostkę FortiGate, na której samodzielnie realizuje przygotowane przez trenera scenariusze.

Podstawowy poziom szkolenia to przede wszystkim nauka konfiguracji urządzenia, poprawna budowa i optymalizacja reguł zapory sieciowej, konfiguracja systemu wykrywania włamań, monitorowanie wykorzystania aplikacji i blokowanie malware/ransomware, konfiguracja wielu łączy internetowych, konfiguracja połączeń VPN, kontrola dostępu dla gości w ramach sieci firmowej oraz raportowanie i analiza zdarzeń.

Nasi szkoleniowcy przeprowadzili szereg wdrożeń i nawet najbardziej skomplikowany problem potrafią wyjaśnić za pomocą przykładów.

Dlatego podczas warsztatów na poziomie Advanced dowiesz się jak wykonać tzw. hardening, poznasz korzyści Fortinet Security Fabric, konfigurację punktów dostępowych FortiAP, zarządzanie przez przełączniki sieciowe FortiSwitch i FortiClient.

Kolejne szkolenie FortiGate odbędzie się już 26.06.2019 r. w Katowicach

Warsztaty FortiGate mają cykliczny charakter, harmonogram szkolenia wraz z kolejnymi terminami znajdziesz na naszej stronie internetowej:

https://www.vida.pl/szkolenie-fortigate/

Na następne szkolenie z cyklu FORTI Effective Day (STANDARD) zapraszamy już 26.06.2019 r.

Dodaj komentarz