29 maja, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Wytrzymały Samsung Galaxy Tab Active 2 może pojawić się na targach IFA 2017

1 min read
Wytrzymały Samsung Galaxy Tab Active 2 może pojawić się na targach IFA 2017

Najbardziej znanymi urządzeniami o wzmocnionej konstrukcji od firmy Samsung są smartfony z serii Galaxy Xcover oraz Galaxy S Active. Niewiele osób może wiedzieć, że istnieje również tablet, który zwie się Galaxy Tab Active. Okazuje się, że wkrótce może pojawić się jego następca. Nowy raport twierdzi, że koreańska firma pracuje już nad Galaxy Tab Active 2, który ma zadebiutować na targach IFA 2017 w Berlinie.

Galaxy Tab Active nie jest najnowszym urządzeniem, ponieważ został wydany już trzy lata temu. Samsung najwyraźniej uważa, że na rynku potrzebne są tablety o wzmocnionej konstrukcji i zamierza odświeżyć swoje urządzenie sprzed kilku lat. Według raportu docelowym rynkiem na początku ma być Europa oraz Ameryka Południowa. Nie wykluczone, że pojawi się również w USA oraz Azji.

Galaxy Tab Active 2 będzie dostępna w dwóch wersjach z Wi-Fi oraz z LTE. Oznaczone zostały jako Samsung SM-T390 (tylko Wi-Fi) i SM-T395 (LTE). Specyfikacja nie będzie oczywiście na najwyższym poziomie, ale będzie on bardzo odporny na wodę, kurz oraz uderzenia i upadki.

Źródło: SamMobile

Dodaj komentarz