29 maja, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Wysyłka Samsunga Galaxy Note 7 zawieszona na bliżej nieokreślony czas

1 min read
Wysyłka Samsunga Galaxy Note 7 zawieszona na bliżej nieokreślony czas

Według niedawnych doniesień, Samsung podobno wstrzymał już produkcję Galaxy Note 7, a wszystko jest to spowodowane ostatnimi incydentami z wybuchającymi jednostkami. Jak możemy się teraz dowiedzieć Samsung wstrzymał również wysyłkę wadliwych urządzeń. Źródła twierdzą, że holenderski oddział Koreańskiej firmy nie wysyła żadnych zamówionych Galaxy Note 7 dl klientów, którzy go zamówili.

Według według anonimowych źródeł, Samsung Netherlands czeka obecnie na instrukcje z centrali firmy w Korei Południowej, a do tej pory nie wyśle żadnego Galaxy Note 7. Miejmy nadzieję, że inne, krajowe oddziały postąpią w ten sam sposób i zaprzestaną tymczasowo wysyłki potencjalnie niebezpiecznych jednostek. Więc jeśli zamówiłeś swojego Note 7 i czekasz, warto wziąć pod uwagę, że może on nie zostać wysłany w najbliższym czasie lub nawet wcale.

Jak się okazuje wymienione Galaxy Note 7 również są podatne na przegrzewanie się a nawet samozapłon. W ubiegłym tygodniu mieliśmy cztery takie przypadki, które zostały nagłośnione przez media. Poczekajmy jeszcze na oficjalne oświadczenie firmy Samsung, które powinno pojawić się w nieodległej przyszłości i przybliżyć nam plany odnośnie dalszych losów Note 7. Ponowny program zwrotu mógłby być katastrofalny w skutkach dla wizerunku firmy.

AKTUALIZACJA: Samsung oficjalnie potwierdził, że przesyłka Galaxy Note 7 została wstrzymana w Holandii na bliżej nieokreślony czas.

Źródło: SamMobile

Dodaj komentarz