29 maja, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Wyciek zdjęcia prasowego iPhone 7

2 min read
Wyciek zdjęcia prasowego iPhone 7

Już tylko godziny dzielą nas od najważniejszego wydarzenia dzisiejszego dnia, czyli konferencji Apple, gdzie zaprezentowane zostaną iPhone 7 oraz iPhone 7 Plus, obok innych urządzeń firmy z Cupertino. Do tej pory mogliśmy się spotkać z przeciekami zdjęć makiet obu smartfonów, które były w miarę spójne przedstawiały podobne urządzenia.

Teraz na krótko przed oficjalną prezentacją mamy wyciek trochę innego rodzaju, niż te wcześniejsze. Podobno to co mamy poniżej jest pierwszym zdjęciem prasowym iPhone 7, które trafia do sieci. Dostarcza je wiarygodny użytkownik Twitttera The Malignant, który już w przeszłości dostarczał wiele prawdziwych informacji. Obraz jest klatką z filmu, który powinien zostać dziś wyświetlony na wydarzeniu odbywającym się w Chinach. Fakt, że obraz pochodzi z filmu może tłumaczyć słabo widoczne logo Apple z tyłu urządzenia.

Nie możemy jednak być do końca pewni autentyczności tej grafiki, ale iPhone znajdujący się na niej przypomina wyglądem te z wcześniejszych przecieków. Widzimy tu dokładnie przeprojektowany układ fug antenowych oraz brak standardowego gniazda słuchawkowego, które zastąpić ma drugi głośnik.

Z wyjątkiem drobnych zmian w konstrukcji oczekuje się, że iPhone 7 i iPhone 7 Plus mają przynieść wiele nowych i ulepszonych funkcji, w tym chipset A10 z taktowaniem zegara 2.4 GHz, wodoodporność, poprawiony apara 12 MP z możliwością nagrywania wideo 4K, 3 GB pamięci RAM oraz 256 GB pojemności. Oczekuje się również, że iPhone 7 Plus będzie miał podwójny tylny aparat z zoomem optycznym.

Źródło: PhoneArena, The Malignant

Dodaj komentarz