15 lipca, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Wyciek specyfikacji Galaxy S8. 5.5-calowy ekran 4K, 8 GB RAM czy Exynos 8895

1 min read
Wyciek specyfikacji Galaxy S8. 5.5-calowy ekran 4K, 8 GB RAM czy Exynos 8895

Kurz po akcji związanej z wymianą Galaxy Note 7 już opada i kolejnym urządzeniem Samsung, którym będziemy się zajmować będzie Galaxy S8. W zeszłym tygodniu mogliśmy usłyszeć, że Samsung wysłał wiadomości do swoich wspólników oraz pracowników o zachowaniu wszelkich ostrożności i zapobieganiu przeciekom na temat nadchodzącego flagowca.

Jeden z użytkowników portalu Weibo, który już wcześniej publikował interesujące przecieki, tym raz umieścił tabelę z rzekomą specyfikacją Galaxy S8 edge. Według tego będzie on większy od swojego poprzednika, ponieważ ma być wyposażony w 5.5-calowy ekran o rozdzielczości 4K, co zapewne jest ukłonem w stronę fanów VR. Do tej pory chodziły słuchy, że Samsung pracuje właśnie nad taki rozwiązaniem.

Zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami i tym razem wymieniane są dwie wersje chipsetu – Snapdragon 830 i Exynos 8895. Według tego możemy zobaczyć również dwa warianty z 6 GB lub 8 GB pamięci RAM. W tabeli możemy zauważyć również, ze proporcja ekranu do całego ciała wyniesie 80 %. Przeciek ujawnia także datę premiery, która odbędzie się 26 lutego 2017 roku, a do sprzedaży Galaxy S8 miałby trafić w marcu przyszłego roku.

Galaxy S8 został porównany do właśnie zaprezentowanego Xiaomi MI Note 2.

Źródło: KJuma

Dodaj komentarz