29 maja, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Według analityka, iPhone 8 zostanie zaprezentowany już w czerwcu na WWDC 2017

2 min read
Według analityka, iPhone 8 zostanie zaprezentowany już w czerwcu na WWDC 2017

Wiele słyszeliśmy o nadchodzącym iPhone 8 firmy Apple i prawie wszyscy oczekują, że telefon zostanie zaprezentowany we wrześniu. Jednak coraz częściej pojawiają się plotki, że ze względu na problemy produkcyjne niektórych podzespołów, premiera może zostać przesunięta na październik lub listopad. Dość ciekawą teorię przedstawia analityk JPMorgan, który twierdzi, że iPhone 8 może być odsłonięty w przyszłym miesiącu na konferencji WWDC 2017. W czerwcu, niemal na pewno zobaczymy pierwszą odsłonę systemu iOS 11.

Według 9to5Mac, analityk JPMorgan zauważył, iż istnieje “duże prawdopodobieństwo”, że rocznicowe urządzenie Apple zostanie oficjalnie zaprezentowane w czerwcu. Podobno ma to wzbudzić emocje, które zachęciły do zakupu nowego urządzenia. Mogłoby to też niekorzystnie wpłynąć na sprzedaż obecnych na rynku iPhone 7 czy iPhone 7 Plus.

Ostatnim telefonem Apple, który został zaprezentowany podczas czerwcowej konferencji WWDC jest iPhone 4 z 2010 roku. Późniejsze modele pojawiały się we wrześniu, wyjątkiem jest iPhoneSE, który jednak nie jest flagowym urządzeniem. Jeśli okazać miałoby się to prawdą to byłby to szok dla wszystkich entuzjastów marki Apple. PMorgan mówi, że Apple nie będzie oczywiście gotowe, aby wypuścić iPhone 8 na rynek. Najwcześniej może pojawić się on dopiero we wrześniu lub nawet później.

Konferencja WWDC 2017 rozpoczyna si 5 czerwca, a więc wtedy tez dowiemy się ile prawdy jest w tym raporcie.

Źródło: 9to5Mac

Dodaj komentarz