22 maja, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Turing obiecuje smartfon Cadenza z 12 GB RAM, aparatem 60 MP oraz 4 slotami na karty SIM

1 min read
Turing obiecuje smartfon Cadenza z 12 GB RAM, aparatem 60 MP oraz 4 slotami na karty SIM

Turing to marka, która oferuje telefony oparte na systemie Sailfish gwarantując bezpieczeństwo użytkowania oraz bezpieczeństwo przechowywanych danych. Korpus urządzeń wykonany jest ze specjalnego stopu metalu, wytrzymalszego od stali czy aluminium. Firma Turing Robotic Industries już zapowiada swój przyszłoroczny smartfon o nazwie Cadenza. Telefon ma posiadać obiecującą specyfikacje, która brzmi zbyt dobrze, aby mogła być prawdziwa.

Zdaniem prezesa Turing Steve’a Chao w smartfonie Cadenza znajdziemy 5.8-calowy wyświetlacz QHD, dwa chipsety Snapdragon 830 z 16 rdzeniami Kyro, 60-megapikselowy aparat “iMAX 6K Quad” z potrójną soczewką /f1.2. Natomiast z przodu znajdziemy 20-megapikselową jednostkę, a wewnątrz niewyobrażalne 12 GB pamięć RAM LPDDR4X RAM (dwa moduły po 6 GB), 4 gniazda na karty SIM oraz 1 TB przestrzeni dyskowej.

Wszystko to brzmi nieprawdopodobnie na chwilę obecną i wygląda jakby ktoś zebrał do kupy wszystkie elementy specyfikacji telefonu z odległej przyszłości. Do potwierdzenia wszystkiego będziemy musieli poczekać, aż Turing Cadenza pojawi się na rynku, inaczej trudno uwierzyć, że może on powstać na przestrzeni kilku następnych miesięcy i wejść do masowej produkcji. Zastanawiającą kwestią będzie również cena tego urządzenia, która może solidnie przetrzepać kieszenie nabywców.

Dodaj komentarz