29 maja, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Tak właśnie może wyglądać Meizu Pro 7

1 min read
Tak właśnie może wyglądać Meizu Pro 7

Na początku tego miesiąca w sieci pojawiły się obrazy smartfonu Meizu, który praktycznie nie posiada ramek wokół wyświetlacza. Jest on bardzo podobny do Xiaomi Mi Mix, który został zaprezentowany w październiku. W tym drugim przypadku stosunek ekranu do całego ciała urządzenia wynosi 84,16%, a w smartfonie Meizu ekran może objąć prawie 100 % powierzchni.

Teraz na portalu Weibo pojawiły się kolejne zdjęcia tego urządzenia, którym może być Meizu Pro 7. Podobno mają pojawić się dwa warianty, jeden z 6 GB RAM oraz 64 GB wbudowanej pojemności, a drugi z 6 GB RAM i pamięcią wewnętrzną 128 GB. Oczekuje się również, że Meizu Pro 7 będzie wyposażony w 5,62-calowy ekran Super AMOLED o niezwykłej rozdzielczości 1080 x 2160 i blisko 100% w stosunku ekranu do całego ciała.

Oprócz tego Pro 7 ma mieć grubość zaledwie 6.5 mm oraz wspierać technologię mCharge 4.0, która pozwoli na naładowanie baterii od 0% do 100% w ciągu zaledwie 40 minut. Oczekuje się, że telefon zostanie zaprezentowany 24 grudnia. Warto zwrócić uwagę na przedziwny aparat przedni, który wydaje się mało realny do wprowadzenia w seryjnym urządzeniu.

Źródło: AndroidPure

Dodaj komentarz