29 maja, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Szkice Galaxy S9. Brak gniazda słuchawkowego?

1 min read
Szkice Galaxy S9. Brak gniazda słuchawkowego?

Powoli już możemy podsumowywać ten rok, ponieważ czeka nas być może kilka premier smartfonów, które jednak nie będą aż tak istotne dla całego układu. Powoli tez możemy rozpocząć spekulację na temat przyszłorocznych debiutów. Jedną z okazji będzie Mobile World Congress, gdzie powinniśmy zobaczyć nowości od kilku czołowych producentów. Niemal pewne jest, że Samsung podczas barcelońskich targów zaprezentuje swoje flagowce.

Galaxy S9 i S9 Plus to obiekt plotek i przecieków przez najbliższe kilka miesięcy. Możemy już teraz zastanawiać się, czy Samsung zmieni całkowicie konstrukcję, jakie nowe funkcje zostaną dodane oraz co stanie się ze skanerem linii papilarnych. Tego jeszcze nikt, oprócz włodarzy i inżynierów koreańskiej firmy nie może wiedzieć.

Jak na zawołanie, mamy pierwszy przeciek, który ma przybliżać nam sylwetkę nadchodzącego Galaxy S9. TechDroid udostępnia szkice modeli S9 i S9+, które mogą ujawniać kilka szczegółów, ale oczywiście nie muszą być prawdziwe.

Mowa jest o braku gniazda słuchawkowego, podwójnym aparacie 16 MP z tyłu i podwójnym aparacie 12 MP z przodu. Dopracowane ma zostać również rozpoznawanie twarzy ze skanerem 3D i będzie to odpowiedź na Face ID od Apple. Skaner linii papilarnych ma zostać umieszczony pod ekranem. Oczywiście zobaczymy też dwa rozmiary wyświetlacz – 5.8 cala oraz 6.2 cala.

Źródło: TechDroid

Dodaj komentarz