21 kwietnia, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Spekulacji nad nowym iPhone ciąg dalszy

1 min read
Spekulacji nad nowym iPhone ciąg dalszy

Zawsze powstaje wiele spekulacji wokół tego co zaoferuje nam nowy iPhone i czym jeszcze Apple może nas zadziwić. Przed każdą premierą pojawia się wiele przecieków tych prawdziwych i tych, które się nie sprawdzają. Oczywiście tych drugich jest zdecydowanie więcej. Na chińskim portalu GizChina pojawiły się rzekome zdjęcia iPhone 7. Wprawne oko od razu zauważy, że są to rendery. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Zauważyć możemy, że w tej koncepcji nowy smartfon Apple miałby ekran 2.5 D oraz metalowe boki znane z dotychczasowych modeli. Wydaje się również cieńszy niż dotychczasowe telefony, ale wciąż zawiera 3.5 mm gniazdo słuchawkowe. Ten właśnie szczegół może świadczyć małej autentyczności projektu, ponieważ spekuluje się, że Apple usunięcie standardowego gniazda na rzecz wodoodporności i zwiększenia objętości baterii. Do podłączania zestawu słuchawkowego miałoby służyć złącze Lightin.

Jedno ze ‘zdjęć’ przedstawia wnętrze iPhone 7 gdzie widoczny jest układ A10. Inne zaś pokazuje jakoby można było go ładować bezprzewodowo.

Inne źródła podają, że nowy iPhone może mieć aż 256 GB pamięci wewnętrznej oraz baterię o pojemności 3100 mAh.

Źródło: GizChina

Dodaj komentarz