15 lipca, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Snapchat pozwala udostępniać Stories osobom bez aplikacji

1 min read
Snapchat pozwala udostępniać Stories osobom bez aplikacji

Snapchat nie przezywa obecnie swoich najlepszych chwil. Jednak nadal sporo osób z niego korzysta i dzieli się swoim życiem na Stories. Od teraz będą mogli się nim podzielić z szerszym gronem, również z osobami, które nie mają zainstalowanej aplikacji Snapchat. Storeis utworzone przez osoby posiadające oficjalne konta jak gwizdy, sportowcy czy inni celebryci można oglądać na stronie Snapchat.com. Wystarczy wysłanie odpowiedniego linku. Osoby posiadające normalne konta będą mogły dodawać komentarze oraz je udostępniać.

Ma to zapewne na celu promowanie aplikacji wśród osób, które są zainteresowane życiem gwiazd i przekonać ich do zainstalowania i założenia konta Snapchat. Jest to reakcja na spadek liczby użytkowników, którzy przenieśli się na InstaStories. Poza udostępnianiem treści za pomocą linku, nowa funkcja umożliwi także witrynom umieszczanie tych treści bezpośrednio w artykułach. Na razie jednak opcja jest dostępna w m. in. w Australii czy Kanadzie, gdzie dostępna jest najnowsza wersja aplikacji.

Nowe Stories, które zostaną udostępnione nie znikną standardowo po 24 godzinach, a będą dostępne przez 30 dni po ich publikacji.

Źródło: Bloomberg

Dodaj komentarz