29 maja, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Samsung testuje Galaxy Note8 z Androidem 7.1.1 Nougat

1 min read
Samsung testuje Galaxy Note8 z Androidem 7.1.1 Nougat

Samsung obecnie testuje prototypy Galaxy Note 8 z Androidem 7.1.1 Nougat na pokładzie. Odkryto to w bazie danych HTML5Test, gdzie znajduje się model Samsung SM-N950F. Prototyp został poddany testowi z przeglądarką Samsung Internet 5.2, gdzie udało się uzyskać 488 punktów na 555 możliwych.

Najciekawsze jest jednak właśnie to, że prototyp jest testowany z Androidem 7.1.1 Nougat, a nie jak można było mieć nadzieje z Androidem O, który oficjalnie zadebiutuje w podobnym terminie co Note8. Oznacza to, że Samsung nie jest w stanie dostosować go do swoich potrzeb i wypuścić nowy flagowy smartfon z nową wersją systemu Google, która może zawierać dużą liczbę błędów.

Tak więc, Galaxy Note 8 będzie fabrycznie miał zainstalowaną obecną wersję systemu Android. Zapewne w ciągu kilku następnych miesięcy otrzyma on aktualizację do Androida O. Przypuszcza się, że Galaxy Note 8 zadebiutuje w sierpniu tego roku. Może zaoferować podobny wyświetlacz Infinity, który znajdziemy w Galaxy S8 i S8+. Jako pierwszy telefon może też być napędzany przez chipset Snapdragon 836.

Źródło: SamMobile

Dodaj komentarz