22 maja, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Samsung SDI nadal będzie dostawcą baterii, również dla Galaxy S8

1 min read
Samsung SDI nadal będzie dostawcą baterii, również dla Galaxy S8

Jeszcze w styczniu Samsung opublikuje swój raport na temat Galaxy Note 7, który przedstawi przyczyny dlaczego wybuchały niektóre z urządzeń. Mimo tego, że początkowo obwiniano baterie od spółki zależnej SDI, to wiadomo już, że to nie one były tego powodem.

W międzyczasie mówiło się, że dostawcą baterii dla Galaxy S8 może zostać LG lub inna firma specjalizująca się w tej dziedzinie. Najnowsze doniesienia mówią jednak, że za dostarczenie baterii odpowiedzialna będzie jednak spółka SDI. Co więcej cała seria Galaxy A (2017), która trafi wkrótce do sprzedaży w Rosji i Malezji posiada baterię od tego dostawcy. Pracownik Samsunga przyznaje, że SDI będzie dostawcą baterii w większości przypadków w 2017 roku.

W oświadczeniu możemy zauważyć także wzmiankę o tym, że Samsung SDI będzie również dostarczać baterie dla następnej generacji flagowego smartfonu Galaxy S8. Widać, że Samsung jest pewien swojego pododdziału i zamierza nadal “pakować” baterie do swoich smartfonów, mimo kiepskiej historii związanej z Galaxy Note 7.

Źródło: PocketNow

Dodaj komentarz