15 lipca, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Samsung może dołączyć darmowe etui do Galaxy Note 8

1 min read
Samsung może dołączyć darmowe etui do Galaxy Note 8

Samsung nie ma w tradycji dodawać do swoich flagowych smartfonów takich akcesoriów jak etui. Jednak może to się zmienić w tym roku, ponieważ nowy raport z Korei Południowej mówi o dołączeniu etui do zestawu Galaxy Note 8.

Ma to być najprostsze etui, wykonane z przezroczystego plastiku. Podobny zabieg, Samsung zastosował w przypadku Galaxy Note Fan Edition. Nie będzie to nic wyjątkowego, ale samo dołączenie etui jest ciekawym pomysłem w przypadku flagowego produktu. Wiem, że niektórzy chińscy producenci już od dawna dołączają “fabrycznie” pokrowce dla swoich telefonów. Pozwala to na natychmiastową ochronę przed zarysowaniami, tuż po zakupie.

Raport mówi również, że osobno takie etui może kosztować około 20 000 – 30 000 wonów, czyli ok. 60-95 złotych. Zauważmy, że może to też wpłynąć na rynek akcesoriów i producentów trzecich. Wiele osób może zrezygnować z zakupu dodatkowego etui na początku przygody z Galaxy Note 8. Niestety nie wszystkie rynki mają być objęte tym programem. Etui może nie zostać dołączone do telefonów w Europie, czy Stanach Zjednoczonych.

Źródło: SamMobile

Dodaj komentarz