29 maja, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Samsung Galaxy S8 i Galaxy S8+ w świetnych cenach

1 min read
Samsung Galaxy S8 i Galaxy S8+ w świetnych cenach

Już tylko tydzień dzieli nas od premiery pierwszych, flagowych urządzeń Samsung. 25 lutego, w Barcelonie zaprezentowane zostaną Galaxy S9 i S9+. Tymczasem możemy się spodziewać, że taniej będzie można dostać ubiegłoroczne modele, ponieważ sklepy będą chciały pozbyć się swoich zapasów magazynowych, aby zrobić miejsce na nowsze smartfony.

Powoli możemy to już zauważyć i w wielu miejscach możemy zobaczyć obniżkę cen Galaxy S8 i Galaxy S8+. Jednak najlepsze oferty obecnie oferuje Amazon i tym samym, dziś dostaniemy 5.8-calowego Samsunga Galaxy S8 za 499 euro. Do ceny należy doliczyć różnicę podatku VAT dla Polski i tym samym cena dla klientów z Polski wynosi 515.78 euro. Po przeliczeniu na złotówki daje to ok. 2 140 złotych.

To nie koniec, ponieważ w równie dobrej cenie, Amazon oferuje większego, 6.2-calowego Galaxy S8+. Kosztuje on obecnie 579€. Tu także przy zamówieniu do Polski zapłacimy nieco więcej, a konkretnie 598,68 euro. Daje to ok. 2 490 zł. Oba telefony dostępne są w trzech kolorach – srebrnym, czarnym oraz szarym. Galaxy S8 dostępny jest także w kolorze różowym. Wysyłka do Polski jest bezpłatna.

Oferta Amazon. de – Samsung Galaxy S8

Oferta Amazon. de – Samsung Galaxy S8+

Dodaj komentarz