22 maja, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Rendery Samsunga Galaxy C10 z podwójnym aparatem

1 min read
Rendery Samsunga Galaxy C10 z podwójnym aparatem

Samsung oprócz flagowych smartfonów ma w swojej ofercie również urządzenia średniej klasy i tej najniższej. Możemy tam znaleźć kilka ciekawych urządzeń z serii Galaxy A, czy tejż Galaxy J. Jedną z nich jest Galaxy C, a nadchodzący telefon, który powinien ją zasilić pojawia się coraz częściej w różnych przeciekach i plotkach. Zwykle urządzenia z tego przedziału nie wyróżniają się niczym wyjątkowym i często ich cechy przenoszone są z flagowych telefonów. Jednak nadchodzący Samsung Galaxy C10 ma być wyjątkowy, a to za sprawą podwójnej konfiguracji aparatu. Będzie to pierwszy smartfon południowokoreańskiego producenta z takim rozwiązaniem.

Już jakiś czas temu pojawiło się zdjęcie, które miało rzekomo przedstawiać to urządzenie, ale okazało się fałszywe. Teraz @OnLeaks dostarcza nam rendery oparte na fabrycznych plikach CAD, które przedstawiają Galaxy C10. Obrazy przedstawiają właściwie podobny telefon, który pojawił się na fałszywy zdjęciu promocyjnym. Potwierdza to również plotki o dedykowanym przycisku Bixby.

Obok podwójnego aparaty widzimy dwutonową lampę LED, której brakowało we wcześniejszym zdjęciu. Na dole znajduje się port USB typu C oraz gniazdo słuchawkowe. Dodatkowo możemy zobaczyć wszystko na filmie:

Źródło: PhoneArena, SamMobile

Dodaj komentarz