15 lipca, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Znany Księgowy – wybierz z nami dobre biuro rachunkowe

2 min read
biuro rachunkowe tanio cennik

Obecnie biuro zajmuje się całościowym prowadzeniem ksiąg rachunkowych według przepisów prawa z użyciem innowacyjnych programów do księgowości. Podążając za duchem dynamicznego rozwoju świata biznesu dbamy o to, aby nieustannie kreować czy oferować nowoczesne podejście a także zaawansowane rozwiązania, jakie ciągle rozwijamy wewnątrz naszej organizacji. Zajmujemy się generalnym zarządzaniem wirtualnego biura – od obsługi korespondencji po jej przechowywanie, przez co nasi klienci mogą skoncentrować się na tym, co lubią najbardziej – rozwoju biznesu oraz zawieraniu lukratywnych kontraktów. Zapewniamy rejestrację dowolnej spółki w krótkim terminie oraz minimum formalności koniecznych do rozpoczęcia procesu rejestracji. Do finansów oraz powierzanych obowiązków podchodzimy starannie czy z całkowitym zaangażowaniem . Usługi świadczone przez naszą firmę skierowane są w głównej mierze do mikro, małych oraz średnich przedsiębiorstw działających zarówno w Polsce jak również poza jej granicami. Oferujemy Państwu usługi na miarę czasu, rzetelną jak również dopasowaną do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań klientów. Nasze biuro oferuje całkowitą obsługę przedsiębiorstw w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Biuro rachunkowe Znany Księgowy – oferta dla firm

Służymy fachowym doradztwem w ramach księgowości i prawa spółek. Gwarantujemy kompletny zakres obsługi. Poznaj ekspertów księgowych z twojej miejscowości na stronie www.znany-ksiegowy.pl. Nasze biura rachunkowe znajdują się w wielu lokalizacjach. Poznaj nasz cennik i ceny za oferowane usługi księgowe. Obsługujemy w całkowitym zakresie małe i średnie firmy. Nasze biuro zapewnia pełen zakres usług powiązanych z prowadzeniem rachunkowości, obejmujących:

prowadzenie podatkowej książki przychodów i rozchodów, prowadzenie księgi handlowej,

prowadzenie pozostałych ewidencji, rozliczanie wynagrodzeń pracowników (listy płac) i ubezpieczeń ZUS, zgłaszanie pracowników do ZUS, wystawianie zaświadczeń o wynagrodzeniach, zarobkach, świadectw pracy, przygotowanie deklaracji i raportów (Urząd skarbowy, ZUS, PEFRON), doradztwo przy otwieraniu działalności gospodarczej i wyborze opodatkowania. Fachowo poprowadzimy księgowość wspólnot mieszkaniowych. Zajmujemy się także prowadzeniem ewidencji księgowych oraz rozliczaniem podatkowym (vat, pit) rolników indywidualnych. Pomimo, że naszą specjalnością jest szeroko traktowana rachunkowość, nie skupiamy się tylko na tym aspekcie. Oferujemy ponadto doradztwo i pisanie wniosków w ramach dotacji wspólnotowych. Na naszą obsługę rachunkową składa się niemało elementów. Całym sercem zapraszamy do kooperacji! jeśli szukasz dobrego biura rozliczeniowego to zapraszamy do naszej firmy Znany Księgowy. Pomożemy wam. Mamy lata praktyki w księgowości.

Dodaj komentarz