29 maja, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Trzy pomysły na ciekawe i użyteczne gadżety reklamowe

2 min read
gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe powinny być kreatywne i funkcjonalne, w innym przypadku szybko trafią do kosza lub na dno szuflady. Możliwości w zakresie takich gadżetów jest naprawdę bardzo wiele, ale trudno może być podjąć decyzję w zakresie tego, które rzeczywiście się sprawdzą, a które niekoniecznie.

Dlatego przygotowaliśmy dla Was trzy pomysły na ciekawe i użyteczne gadżety, które jest spora szansa, że obdarowywani klienci lub kontrahenci będą używać na co dzień. Zdecydowaliśmy skupić się na sprzęcie elektronicznym, ponieważ w ostatnich latach zdominował on nasze życia i w wielu przypadkach znacznie je ułatwił. Zapraszamy!

Firmowy pendrive

Pendrive’y to naprawdę przydatne urządzenia. Zabierają niewiele miejsca, a wielokrotnie mogą się okazać niezbędne, nie tylko w życiu prywatnym, ale też zawodowym – choćby po to, aby przechowywać na nich kluczowe prezentacje czy oferty, aby zawsze mieć je pod ręką.

Jednocześnie pendrive’y nie należą obecnie do drogich urządzeń, szczególnie, jeśli zdecydujemy się na takie o relatywnie niewielkiej pojemności. Możemy więc tanim kosztem wejść w posiadanie sporej ilości gadżetów, które mogą realnie ucieszyć klientów i kontrahentów. Nie dość, że pozytywnie wpłynie to na nasze relacje z nimi, to jeszcze taki pendrive będzie świetną reklamą naszej firmy i może zainteresować inne osoby, które go zauważą.

Powerbank

Typowy współczesny smartfon rozładowuje się w jeden dzień, maksymalnie dwa. Do tego jeszcze coraz więcej osób ma ciągle przy sobie inne gadżety wymagające relatywnie częstego doładowywania, takie jak smartwache czy słuchawki bezprzewodowe. Wszystko to sprawia, że, jeśli nie mamy regularnie dostępu do gniazdek, pojawia się problem.

Jego rozwiązaniem są oczywiście powerbanki, które umożliwiają doładowanie urządzeń elektronicznych w dowolnym miejscu i czasie. W zależności od wybranej pojemności, mogą one być droższe niż pendrive’y, ale są to warte uwagi gadżety reklamowe. Mają dużą wartość użytkową, a wciąż nie każdy je posiada. Jednak nawet, jeśli obdarowywana osoba już ma powerbanka, to kolejny też może się jej przydać.

Głośnik bezprzewodowy

Głośniki bezprzewodowe dość mocno potaniały w ostatnich latach, dlatego obecnie można kupić ładny, funkcjonalny głośnik reklamowy za niewielką kwotę. Do wyboru jest naprawdę wiele modeli o różnorodnych cenach, więc bez problemu można dobrać jakiś do swojego budżetu i branży. To również bardzo przydatny gadżet, a jeśli dany klient nie będzie go potrzebował, to zawsze może przekazać go swoim dzieciom czy wnukom, które z pewnością się z niego ucieszą.

Dodaj komentarz