29 maja, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Zobacz jak pobrać Pokémon Go niezależnie od tego gdzie mieszkasz

1 min read
Zobacz jak pobrać Pokémon Go niezależnie od tego gdzie mieszkasz

Pokémon Go jest wreszcie oficjalnie dostępna na Androida i iOS’a. Tak, nasze marzenia z dzieciństwa się spełniły! Teraz możemy chodzić po świecie, zbierać swoje Pokémon i wystawiać je do walki z innymi graczami!

JEŚLI CHCESZ ABY UNIKNĄĆ TRZYMAJ SIĘ Z DALA OD TRAWIASTYCH NAWIERZCHNI!

Niestety gra został uruchomiona wyłącznie w wybranych regionach – jak Australia, Nowa Zelandia, co było swego rodzaju zawodem dla wszystkich fanów gr, którzy mieszkają gdzie indziej. Dziś mogą ją pobrać także mieszkańcy Stanów Zjednoczonych. Nie wiadomo, kiedy trafi również do innych zakątków, gdzie nas najbardziej interesuje oczywiście Europa.

Nie wszystko jednak stracone możemy pobrać plik gry i zainstalować go ręcznie na swoim urządzeniu z Androidem. Na początku niezbędne będzie pozwolenie na instalacje aplikacji z nieznanego źródła (Ustawienia > Zabezpieczenia).

Pobieramy stąd plik APK Pokemon GO i instalujego go na swoim urządzeniu.

Jeśli jesteś posiadaczem iPhone’a możesz spróbować zmienić swój region na Australię, USA lub Nową Zelandię w App Store. Najlepszym rozwiązaniem jest jednak założenie nowego konta w jednym z regionów. Następnie należy się na nie zalogować i pobrać grę bezpośrednio z App Store.

Producent gry, Niantic wymaga systemu iOS 8.0 lub nowszego oraz Android 4.4 lub nowszego w celu uruchomienia Pokemon GO.

Dodaj komentarz