29 maja, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Znamy cenę LG G6 w Polsce oraz datę premiery

1 min read
Znamy cenę LG G6 w Polsce oraz datę premiery

Jednym z najgorętszych smartfonów z Androidem w tej połowie roku jest bez wątpienia LG G6, który będzie konkurował z Samsungiem Galaxy S8, Huawei P10 (P10 Plus), czy też iPhone 7. Dzięki niemieckiemu MediaMarkt możemy poznać cenę flagowca od LG, która w Europie wyniesie 749€.

AKTUALIZACJA: Teraz możemy poznać również polską cenę, która została ustalona na 3299,99 zł, a oficjalna jego sprzedaż ruszy już za niecały miesiąc, 7 kwietnia. Jest on droższy od swojego poprzednika, LG G5, który po premierze kosztował 2899 zł.

Obecnie LG G6 można zamawiać u naszych zachodnich sąsiadów w ramach przedsprzedaży. Dostępny jest w trzech kolorach: Astro Black, Ice Platinium oraz Mystic White. Na uwagę zasługuje przede wszystkim wyświetlacz w proporcjach 2:1 oraz podwójna konfiguracja aparatu.

Europejska wersja LG G6 ma mniejszą pojemność, która wynosi 32 GB, a nie jak ma to miejsce w innych regionach 64 GB. Nie posiada on też układu Quad DAC, czy bezprzewodowego ładowania. Urządzenie bez względu na region jest jednak wodoodporne.

Dodaj komentarz