15 lipca, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Zdrowy Apetyt – ciekawa aplikacja od Tesco

1 min read
Zdrowy Apetyt – ciekawa aplikacja od Tesco

Zdrowy Apetyt to świetna aplikacja od Tesco, która pozwoli nam lepiej zadbać o naszą dietę, a co za tym idzie również o zdrowie. Znajdziemy w niej codziennie nowe przepisy na wyszukane dania, ale także proste w przygotowaniu. Aplikacja przewiduje również przygotowanie diety dla wegetarian. Zdrowy Apetyt już do pobrania z App Store, Google Play oraz Windows Store.

Na początku użytkowania aplikacji musimy podać naszą wagę, wzrost oraz wiek. Na podstawie tych danych zostanie wyliczony nasz wskaźnik BMI. Według tych parametrów aplikacja przygotuje dla nas specjalny, dopasowany do potrzeb plan żywieniowy na najbliższy tydzień. W skład dziennego planu wchodzi pięć posiłków. Dodatkowo Zdrowy Apetyt poinformuje nas za pomocą powiadomień o zbliżającej się porze posiłku.

W zakładkach znajdziemy także kilka przydatnych wskazówek w różnych kategoriach tj. Zdrowe produkty, ABC zdrowego odżywiania czy Porada dnia. Aplikacja przygotowana w ciekawy sposób, mam nadzieję, że również Wam się spodoba i w miarę jej rozwoju przeniesie wymierne skutki w poprawie zdrowia każdego z nas. Polecam również stronę na której znajdziecie wiele porad: www.zdrowyapetyt.pl

Dodaj komentarz