29 maja, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Zdjęcie złotego iPhone 7 z nowym wyglądem aparatu i układem fug antenowych

1 min read
Zdjęcie złotego iPhone 7 z nowym wyglądem aparatu i układem fug antenowych

iPhone 7 jawi się jako jeden z najgorzej strzeżona tajemnica w historii firmy Apple. Możemy na jego temat powiedzieć bardzo dużo z różnych wiarygodnych źródeł jak np. analityk Ming-Chi Kuo. W Internecie krąży bardzo wiele informacji, ze głównym czynnikiem odróżniającym 4.7-calowego iPhone od 5.5-calowego iPhone 7 (oczywiście oprócz rozmiarów) będzie konfiguracja podwójnego aparatu z ograniczonymi możliwościami zoomu optycznego w tym większym.

Rzekoma fotografia tylnego panelu 4.7-calowego iPhone 7 pojawiła się na Weibo. Na zdjęciu widzimy urządzenie w kolorze złoty, które wygląda zupełnie inaczej niż obecna generacja (iPhone 6S i 6S Plus). Wydaje się on również być bardziej zaokrąglony, a fugi antenowe znajdują się wyłącznie na dolnej i górnej krawędzi. Pomiędzy aparatem iSight, a lampą błyskową pojawia się także nowy moduł, może to być system laserowego auto-fokusa, czujnik korekcji kolorów albo coś zupełnie innego!

Należy pamiętać, że te zdjęcia może nie być zgodne z prawdą, dlatego nie wyciągajmy pochopnych wniosków. Mimo to, wygląd odpowiada wyciekom, plotkom i renderom, które obserwowaliśmy w ciągu ostatnich kilku tygodni.

Źródło: MobiPicker

Dodaj komentarz