22 maja, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Wykop.pl – oficjalna aplikacja seriwsu

2 min read
Wykop.pl – oficjalna aplikacja seriwsu

Na pewno wielu z Was zna lub chociaż raz słyszało kiedykolwiek o popularnym, polskim serwisie Wykop.pl. Jeżeli jeszcze go nie znacie zachęcam do zapoznania się z nim i treściami jakie umieszczają tam sami użytkownicy i w dużej mierze to właśnie oni decydują co znajdzie się na stronie głównej. Aplikację Wykop.pl znajdziemy w Google Play oraz App Store.

Osoby, które dość często korzystają z serwisu na swoich urządzeniach mobilnych zapewne zauważyły, że po wejściu na stronę przeznaczoną właśnie dla nich wyskakuje komunikat zachęcający do pobrania właśnie tej aplikacji. Warto się zastanowić nad tym, ponieważ dzięki niej mamy jeszcze szybszy dostęp do treści na Wykopie. Po ściągnięciu możemy przeglądać wszystkie wpisy, zarówno te ze strony głównej jak i te znajdujące się w poczekalni. Zalogowaniu użytkownicy mogą także dodawać własne linki do interesujących stron, filmików lub własnych wpisów oraz ‘wykopywać’ lub ‘zakopywać’, oceniać i komentować inne znaleziska.

Wszystkie dostępne kategorie serwisu znajdziemy w rozwijanym menu z lewej strony, które w łatwy sposób przeniesie nas w odpowiednie miejsce na stronie. Aplikacja graficznie nawiązuje do strony internetowej, ale raczej tej w wersji mobilnej, co obeznanym w nawigacji pozwala na łatwe poruszanie się po zakładach. Umożliwia nam również zastosowanie Trybu nocnego, który odmienia kolorystykę, aby w wygodniejszy sposób można było przeglądać wpisy w portalu.

Dodaj komentarz