29 maja, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Według analityków sprzedaż duetu Samsung Galaxy S8 powoli zwalnia

1 min read
Według analityków sprzedaż duetu Samsung Galaxy S8 powoli zwalnia

Według naukowca ds. bezpieczeństwa z Korei Południowej, sprzedaż Galaxy S8 i S8 + znacznie zwalnia tempo. Przez ostatnie dwa miesiące, Samsung sprzedał ponad 10 milionów jednostek obu urządzeń łącznie. Spodziewano się innego wyniku i znacznie lepszego od duetu Galaxy S7 i Galaxy S7 edge, które w tym samym czasie sprzedały się w ilości 12 milionów sztuk. Jednak nie mamy pewności co do tego raportu, ponieważ koreański producent cały czas chwali się znakomitymi wynikami sprzedaży linii Galaxy S8, lecz nie podaje też oficjalnych liczb.

Podobno spowolnienie sprzedaży Galaxy S8 i Galaxy S8+ zdecydowało o tym, że Samsung zwiększył i przyspieszył produkcję Galaxy Note 8, aby móc wypuścić go na rynek 10 września, po premierze w sierpniu. Odnośnie wzmożonych prac nad Note8 nie musi okazać się to prawdą i być efektem spadku sprzedaży SGS8, ponieważ wcześniejsze modele z serii Note również swoją premierę miały w sierpniu, a na półkach sklepowych pojawiały się we wrześniu.

Nie zapominajmy też o niedawnym debiutancie, a więc Galaxy Note Fan Edition, który podobno cieszy się dużą popularnością w Korei Południowej, a jeszcze w tym miesiącu może pojawić się w innych krajach.

Źródło: GSMARena, TheBell

Dodaj komentarz