21 kwietnia, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Użytkownicy iPhone 7 i 7 Plus zgłaszają problemy z jakością dźwięku podczas rozmów

1 min read
Użytkownicy iPhone 7 i 7 Plus zgłaszają problemy z jakością dźwięku podczas rozmów

Nieuniknione jest, że wraz z wydaniem zupełnie nowego smartfonu, jakim jest iPhone 7 oraz nowego system iOS 10 będą pojawiały się różnego rodzaju problemów i drobnych usterek, które będą zgłaszane przez użytkowników. W tej chwili istnieją doniesienia o syczeniu wybranych jednostek pod dużym obciążeniem #hissgate. Może nie mówi się o tym głośno, ponieważ afera z Galaxy Note 7 skutecznie to zagłusza. Inne doniesienia mówią o problemie z odzyskaniem sygnału komórkowego po wyłączeniu Trybu Samolotowego.

Najnowszy raport AppleInsider mówi o problemie użytkowników podczas rozmowy, gdzie głos rozmówcy jest mocno zniekształcony lub “oddalony”, wyciszony. Głównie dotyczy to iPhone 7 Plus, gdzie użytkownicy szukają wsparcia w sieci. Tymczasowym rozwiązaniem problemu jest obniżenie głośności podczas rozmowy.

Obecnie nie wiadomo czy jest to problem po stronie sprzętowej czy oprogramowania. Jeśli jest to pierwszy przypadek, osoby dotknięte, będą musiały oddać swoje urządzenia w celu naprawy lub wymiany. Jeśli jest to błąd systemu to Apple wkrótce powinno wydać łatkę wraz z kolejną aktualizacją.

Źródło: AppleInsider

Dodaj komentarz