29 maja, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Trzy nowe funkcje S Pen w Galaxy Note 7

1 min read
Trzy nowe funkcje S Pen w Galaxy Note 7

Według raportu opublikowanego dzisiaj, S Pen, który przyjdzie z Samsungiem Galaxy Note 7 będzie miał trzy nowe funkcje. Pierwszy z nich nosi nazwę Translate i jak można się spodziewać pozwoli użytkownikowi tłumaczyć słowa z języka obcego jedynie poprzez umieszczenie rysika nad tdanym słowem. Pozwoli to zaoszczędzić czas, ponieważ nie będzie wymagana żadna dodatkowa aplikacja.

Druga nazywa się Magnify, czyli powiększenie. Można przypuszczać, że będzie ona pozwalała na powiększenie danego obszaru za pomocą specjalnego ruchu lub czegokolwiek innego. Może to być zwykłe najechanie na obszar lub dwukrotne jego naciśnięcie. Trzecia i ostatnią nowością ma być Glance, czyli podgląd. Może to oznaczać ułatwienie podglądu na wszystkie aplikacje, które zostały zminimalizowane.

Według niektórych plotek S Pen może także umożliwić swobodne pisanie pod wodą. Byłoby to coś nowego, ale nie wiem w jakim celu chciałby ktoś to wykorzystać w takich warunkach. Prezentacja Samsunga Galaxy Note 7 nastąpi już jutro w Nowym Jorku.

Dodaj komentarz