29 maja, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Trzy modele iPhone 8 z bezprzewodowym ładowaniem według plotek

1 min read
Trzy modele iPhone 8 z bezprzewodowym ładowaniem według plotek

Ming-Chi Kuo z KGI Securities to dobrze znany analityk, który spekuluje na temat wszystkiego co związane jest z firmą Apple. Tym razem twierdzi on, że wszystkie trzy przyszłoroczne modele iPhone 8 będą wyposażone w moduł bezprzewodowego ładowania. Jednak najtańsza wersja nie zostanie dostarczona z ładowarką do ładowania bezprzewodowego w zestawie. Wszystkie trzy iPhone 8 będą miały szklany tył, co znacząco ułatwi ładowanie bez większych zakłóceń częstotliwości.

Według Kuo to właśnie już w przyszłym roku zobaczymy trzy, a nie dwa modele jak moglibyśmy się spodziewać. Podobno w 2017 roku dwa modele będą naturalnymi następcami iPhone 7 i iPhone 7, a trzeci będzie czymś zupełnie nowym. Będzie to również najdroższy model, który podobno będzie miał 5.8-calowy wyświetlacz AMOLED owinięty wokół urządzenia z 5.2-calową powierzchnią roboczą.

Według plotek jedynym dostawcą bezprzewodowych ładowarek dla iPhone’ów 8 będzie Pegatron. Natomiast Foxconn zajmie się całkowitą produkcją iPhone’a z ekranem AMOLED. Oczywiście wszystko to na razie tylko plotki, więc nie należy brać ich na poważnie, tym bardziej, że do premiery zostało jeszcze około 10 miesięcy.

Źródło: 9to5mac

Dodaj komentarz