29 maja, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

TP-Link wypuszcza trzy nowe smartfony – Neffos C5L, C5, oraz C5 Max

1 min read
TP-Link wypuszcza trzy nowe smartfony – Neffos C5L, C5, oraz C5 Max

TP-Link jest bardziej znany jako producent urządzeń sieciowych. Teraz jednak powstała nowa marka o nazwie Neffos, która zajmie się tworzeniem urządzeń mobilnych, przede wszystkim smartfonów. Na rynek jako pierwsze trafią trzy modele – Neffos C5L, Neffos C5 i Neffos C5 Max.

Wszystkie trzy będą fabrycznie działały na Androidzie 5.1 Lollipop z drobnymi elementami własnym od TP-Link.

Neffos C5L – będzie najmniejszym z całej trójki z 4,5-calowym ekranem. Zasilany procesorem Snapdragon 210 oraz 1 GB pamięci RAM. C5L ma wbudowane 8 GB pamięci oraz jest wyposażony w aparat tylni z 8 MP oraz przedni z 2 MP. Bateria ma pojemność 2000 mAh.
Neffos C5 – jest nieco większy od poprzednika i ma ekran o przekątnej 5 cali. Wyposażony w 2 GB pamięci RAM oraz 16 GB pamięci wewnętrznej. Tylni aparat jest niezmienny w stosunku do C5L, za to przedni ma 5 MP. Bateria jest również pojemniejsza – 2 200 mAh.
Neffos C5 Max – jest największym smartfonem. Jego ekran to 5,5-calowy IPS. Procesor to Cortex-A53 8x 1,3 GHz. Na pokładzie znajduje się 2 GB RAM oraz 16 GB pamięci wbudowanej. Aparat główny to 13 MP, a przedni do selfie ma 5 MP. Bateria również jest o wiele większa, bo ma aż 3045 mAh.

Ceny i oficjalny debiut jeszcze nie zostały podane. Wszystkie zostaną wydane w dwóch wersjach kolorystycznych – perłowy biały oraz ciemnoszary.

Źródło: Neffos za GSMarena

Dodaj komentarz