22 maja, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Tap Hero – wciągająca gra w walce o królestwo

1 min read
Tap Hero – wciągająca gra w walce o królestwo

8-bitowa, pikselowa grafika to dla wielu czar wspomnień z dzieciństwa. Jest to też ostatnio bardzo modny styl wśród deweloperów gier mobilnych i można powiedzieć, że przeżywa on swoją drugą młodość. Jedną z nich jest właśnie polska produkcja, Tap Hero, czyli gra, która wyróżnia się przede wszystkim właśnie odskulowym klimatem oraz wciągającą rozgrywką. Gra dostępna jest na platformy Android oraz iOS.

Pikselowa 8-bitowa grafika i świetnie skomponowana muzyka przypomina stare dobre gry, które oferowały przede wszystkim wciągająca rozgrywkę.

Kluczem całej rozgrywki jest wyczucie czasu. Naszym bohaterem jest rycerz w 8-bitowej, błyszczącej zbroi. Naszym zadaniem jest pokonanie jak największej ilości przeciwników i unikanie ich ciosów. Do zdobycia w Tap Hero mamy również monety, które następnie można wymienić na nową zbroję, dodatkowe życie, czy przede wszystkim nową broń. Do wyboru mam m. in. miecz, topór, czy młot. Sceneria również ulega zmianie i batalię toczymy w różnych porach roku.

Naszym celem jest jak najdłuższe przetrwanie i wpisanie się na listę najlepszych graczy. Dodatkową motywacją jest pasek postępu, który widnieje u góry ekranu. Po jego napełnieniu nasz rycerz wykonuje specjalny ruch, który niszczy wszystkich przeciwników.

Zgodnie w obietnicą twórcy, w kolejnych aktualizacjach Tap Hero zobaczymy nowych bohaterów, nowe zbroje, bronie, czy też specjalne ataki.

Dodaj komentarz