21 czerwca, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Szukasz pracy? Skorzystaj z aplikacji PUP24

1 min read
Szukasz pracy? Skorzystaj z aplikacji PUP24

Jeżeli aktualnie poszukujesz pracy możesz skorzystać z nowej aplikacji PUP24, która zawiera oferty pracy z wszystkich polskich Urzędów Pracy. Aplikacja zawiera również dane kontaktówe do każdej z powiatowych placówek na terenie naszego kraju, więc mogą z niej skorzystać także pracodawcy. PUP24 znajdziemy w Google Play oraz App Store. Twórcą aplikacji jest firma netkoncept.com.

W aplikacji wyszukać możemy oferty pracy w interesującym nas zawodzie lub regionie, mieście, przy czym zaznaczyć w jakim promieniu mają zostać przedstawione wyniki wyszukiwania. Jednak najprzydatniejszą opcją jest możliwość otrzymywania powiadomień o nowych ofertach z wybranej kategorii lub lokalizacji. Po otwarciu interesującego nas ogłoszenia otrzymamy informację o miejscu pracy, formie zatrudnienia, wysokości wynagrodzenia oraz formie konktaktu z pracodawcą. Oferty możemy wyszukiwać również za pomocą geolokalizacji.

Za pomocą PUP24 otrzymamy wszelkie aktualności z każdego wybranego Urzędu Pracy o stażach, szkolenia lub dotacjach na własną działalność gospodarczą. Strona internetowa poświęcona aplikacji: http://pup24.info.pl/.

Dodaj komentarz