21 kwietnia, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Sporo domniemanych zdjęć HTC 10

1 min read
Sporo domniemanych zdjęć HTC 10

Wszyscy fani Androida swój wzrok mają skierowany na kolejny gorący debiut tego roku. Po Galaxy S7 i LG G5 przyszedł czas na flagowca od HTC, który zadebiutuje już 12 kwietnia. Dziś do sieci trafiły nowe tapety, które będą dostępne na HTC 10, a teraz wyciekają również zdjęcia, które przybliżają nam wygląd tylnej, metalowej obudowy.

W na chińskim portalu aukcyjnym pojawiły się dwa rodzaje obudowy w srebrnym oraz czarnym kolorze. Ich cena to 190 juanów, czyli ok. 115 zł. Co najlepsze w aukcji znajdziemy szereg szczegółowych zdjęć. Dostarczone zdjęcia wydają się potwierdzać dostępne wcześniej przecieki oraz rendery, które wskazywały, że HTC 19 będzie dostępny właśnie w takich kolorach.

Aukcja został niestety już usunięte, bądź zakończona, ale zdjęcia zostały zachowane. Widzimy otwór na aparat wraz z diodą LED i autofokusem, dwie fugi antenowe oraz logo HTC. U góry dostrzec możemy gniazdo słuchawkowe, a wokół niego element z tworzywa sztucznego. Na dole urządzenia znajdzie się miejsce na głośnik, mikrofon oraz złącze USB typu C.

Źródło: Aukcja za nowhereelse.rf

Dodaj komentarz