29 maja, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Sony Xperia Z5 już oficjalnie w kolorze różowym

1 min read
Sony Xperia Z5 już oficjalnie w kolorze różowym

Zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami na rynek trafia nowa wersja kolorystyczna Sony Xperia Z5. Jeżeli komuś nie odpowiada standardowy kolor telefonu od japońskiego producent od teraz jest dostępny w kobiecej wersji, a mianowicie w kolorze różowym. Będzie on wykonany w ten sam sposób co pierwotna wersja, czyli będzie miał matową powierzchnię. Sprzedaż ma rozpocząć się już w przyszłym miesiącu.

Jak stwierdził główny dyrektor artystyczny Sony, Rikke Gertsen Constien odcień zastosowany w Z5 jest silny i nowoczesny.

Poszukiwaliśmy w wielu miejscach idealnego odcieniu różu od naturalnego w przyrodzie Japonii kwiatów drzew wiśniowych Sakura, aż po kolor nieba przy pięknie zachodzącego słońca. Cel jaki udało się osiągnąć sprawia, że kolor wydaje się świeży, współczesny i nowoczesny, ale wielką rolę odgrywają tu materiały użyte do konstrukcji Z5.

Sony nie podało jeszcze ceny oraz dostępności tego modelu. Można spodziewać się, że cena będzie zbliżona do standardowej wersji Xperia Z5. Pytanie tylko, czy smartfon w tym odcieniu będzie również dostępny w Polsce.

Źródło: Sony

Dodaj komentarz