15 lipca, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Sodexo Dla Ciebie – proste zarządzenie kontem

1 min read
Sodexo Dla Ciebie – proste zarządzenie kontem

Sodexo od zawsze kojarzyło mi się przede wszystkim z kuponami, które można było wymienić na towar chociażby w sklepach z elektroniką. Jednak po zapoznaniu się z ofertą, Sodexo świadczy również kilka innych usług z branży płatności bezgotówkowej. Są to karty podarunkowe i premiowe, Lunch Pass oraz Flexi Pass. Poza tym mamy dostęp do aplikacji mobilnej Sodexo Dla Ciebie, którą znajdziemy w Google Play, App Store oraz Windows Store.

Do korzystania w pełni z wszystkich funkcji aplikacji należy zalogować się na swoje konto lub zarejestrować nowe na stronie www.DlaCiebie.sodexo.pl. W aplikacji sprawdzimy wszystko co dotyczy naszego konta Sodexo. Przejrzymy historię operacji kartami lub saldo konta. Wyszukiwarka pozwoli nam na zlokalizowanie w okolicy punktów, które akceptują Kupony Sodexo i Kartę Flexi Pass. Ponadto wyszukamy promocje na podstawie miejsca, które wskażemy lub usług z jakich korzystamy w Sodexo.

Sodexo Dla Ciebie oferuje także dodawanie swoich kart i ich zapamiętywanie, aby ktoś nieupoważniony nie zdołał ich użyć możemy zabezpieczyć dostęp cztero-cyfrowym kodem.

Pobierz:

Dodaj komentarz