29 maja, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Smartfon z 360-stopniowym aparatem i diamentami

2 min read
Smartfon z 360-stopniowym aparatem i diamentami

Każdy z producentów pragnie wprowadzić unikalne funkcje do swoich smartfonów i być pierwszym, który może je zaoferować potencjalnym konsumentom. Jednym z nich jest ProTruly, mało znany producent rodem z Chin. Na swoim stanowisku na targach Mobile World Congress 2017 zaprezentował ekstrawagancki smartfon z diamentowym paskiem oraz 360-stopniowym aparatem.

Model Darling posiada dwa 13-megapikselowe aparat – z przodu i z tyłu – z szerokokątnym obiektywem, które umożliwiają wykonanie 360-stopniowej fotografii lub nagranie filmu. Jest to pierwszy taki smartfon i został on również nazwanym “pierwszym smartfonem VR”.

ProTruly Darling dostępny jest w dwóch wersjach. Pierwsza za 600 dolarów posiada skaner linii papilarnych w przednim przycisku Home, a druga kosztuje 1300$ i czytnik biometryczny umieszczony jest z tyłu urządzenia. Poza tym standardowa wersja posiada obudowę wykonaną z tworzywa sztucznego. Opcja premium w kolorze szampańsko-złotym jest pokryta warstwą złota o wadze 3,08 g. Na ekranem znajduje się obiektyw, a pod nim pasek z diamentami oraz otoczka wykonana z włoskiej skóry.

ProTruly Darlin posiada 5.5-calowy Full HD AMOLED, a pod maską pracuje chipset MediaTek Helio X20 z 10-rdzeniowym procesorem (maks. 2.5 GHz). Oprócz tego oferuje on 4 GB pamięci RAM i 64 GB pojemności. Urządzenie działa na systemie Android 6.0 Marshmallow.

Obok 360-stopniowego aparatu znajduje się również standardowy aparat 13 MP z dwutonową lampą LED. Z przodu znajduje się też 8-megapikselowy aparat do selfie. ProTruly Darlin posiada baterię o pojemności 3560 mAh oraz port USB typu C. Telefon będzie dostępny wyłącznie w Chinach i trafi do sprzedaży pod koniec listopada.

Źródło: GizmoChina

Dodaj komentarz