22 czerwca, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Smartfon KFC istnieje na prawdę i można go kupić od ubiegłego tygodnia

1 min read
Smartfon KFC istnieje na prawdę i można go kupić od ubiegłego tygodnia

Po tytule wiecie już, że jest to dość wyjątkowy telefon. Jednak nie jest to odosobniony przypadek, kiedy mamy tak dziwne połączenie, ponieważ w ubiegłym roku na rynku pojawił się chociażby smartfon Pepsi. Teraz Huawei oraz KFC połączyły siły, aby dostarczyć ten ekstrawagancki telefon. Nie wiadomo czy ma on wzmocnić nasz głód i pamięć o swoim ulubionym fastfoodzie, ale wyrazisty, czerwony kolor na pewno będzie dawał o sobie znać. Z tyłu urządzenia oprócz loga producenta widzimy wyrytego pułkownika Sandersa.

Jest to model Huawei Y7, ale z oryginałem o tej samej nazwie nie ma on nic wspólnego pod względem wyglądu i specyfikacji. W środku pracuje chipset Snapdragon 425 oraz 3 GB pamięci RAM. Posiada on 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 720p. Pojemność wewnętrzna wynosi 32 GB. Z tył, nad pułkownikiem znajduje się skaner linii papilarnych, a jeszcze wyżej umieszczony jest 13-megapikselowy aparat.

Telefon jest dostępny od ostatniego piątku, czyli 7 lipca w Chinach. Można go kupić wyłącznie w tym kraju poprzez aplikację KFC lub w sklepach Tmall. Jego koszt to 1099 juanów i dostępnych jest tylko 5 tysięcy sztuk. Źródłem połączenia jest rok, w którym obie firmy – Huawei i KFC rozpoczęły swoją działalność w Chinach.

Źródło: Tmall, PhoneArena

Dodaj komentarz