29 maja, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

SkyCash – płać szybki i wygodnie za bilety

1 min read
SkyCash – płać szybki i wygodnie za bilety

SkyCash to aplikacja umożliwiająca zakup biletów komunikacji miejskiej w większości miast Polski bez potrzeby ruszania się z domu lub nawet podczas podróży. Za jej pomocą kupy także bilety parkingowe oraz bilety na pociągi. Aplikację znajdziemy w App Store, Google Play oraz Windows Store.

SkyCash przyda nam się szczególnie, kiedy nie mamy ze sobą drobnych lub bardzo się spieszymy, ponieważ płatności dokonamy za pomocą aplikacji. Konto możemy doładować za pomocą karty płatniczej, przelewu, serwisu Przelewy24 lub w jednym ze sklepów Żabka. Poza tym możemy kupić bilety do wielu kin w różnych miastach, czy ostatnio wprowadzone bilety na wydarzenia odbywające się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Ciekawą funkcją jest możliwość wypłaty środków zgromadzonych w ‘wirtualnym portfelu’ SkyCash w bankomatach sieci Euronet.

Aplikacja pozwala także na wykonywanie przelewów oraz opłatę rachunków w niezwykle prosty sposób oraz doładowanie telefonu zakupi biletów w PKP Intercity, PKS Polonus czy zapłata za przejazd taksówkami Tele Radio Taxi.

Podczas kontroli biletów musimy wyłącznie pokazać ekran naszego urządzenia z aktywnym biletem. Do aktywacji konta w SkyCash potrzebny jest aktualny numer telefonu.

Dodaj komentarz